Anvers Türk Başkonsolosluğu Randevu Alma Sayfası ve İletişim Bilgileri

Tarafından   13/11/2021

Belçika Anvers Türk Başkonsolosluğu randevu alma sayfası linki ve Anvers Konsolosluk acil telefon numarası, eposta adresi,posta adresi gibi iletişim bilgileri ile Anvers Başkonsolosluğu çalışma saatleri tatil günleri gibi genel bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Belçika Anvers Türk Başkonsolosluğunda işlem yapmak için randevu almak zorunludur. Sadece pasaport ve kimlik teslimi, tebligat teslimi ve cenaze işlemleriniz randevusuzdur. Bunun dışında kalan TÜM işlemler randevuludur. Kimlik ve pasaport başvurusu, noter, askerlik, vatandaşlık, doğum, evlilik, boşanmanın tenfizi, formül a-b-c, e-devlet, adres beyanı, attestation, imza ve mühür tasdiki, çeviri onayı işlemleri randevuludur.

Randevu Almak için Tıklayınız

Belçika Türk Başkonsoloslukları arasında yer alan T.C Anvers Başkonsolosluğu görev alanı “Anvers, Doğu ve Batı Flandre ile Limburg Eyaletleri”ni kapsamaktadır. Tüm işlemler için İnternetten randevu sistemi üzerinden TC kimlik numarası ile randevu alınması gerekmektedir.. Pasaport teslim almak için randevu gerekmemektedir.

Hafta içi her gün saat 10:00 ile 16:00 arasında konsolosluk işlemleriniz için gelebilirsiniz.

www.konsolosluk.gov.tr adresinden dilediğiniz gün ve saatte randevu alabilirsiniz. Her kişi ve işlem için ayrı ayrı randevu alınması gerekmektedir. İşlemleriniz için gerekli belgeleri www.konsolosluk.gov.tr internet sitesinden veya e-posta ile sorarak kontrol ettiğinizden emin olmanızı tavsiye ederiz. Tüm ödemeler banka kartı ile www.vezne.konsolosluk.gov.tr sitesinden yapılmaktadır. Sağlık nedeniyle banka kart cihazınızı yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz. Tüm vatandaşlarımızın sağlığı için Başkonsolosluğumuza gelirken: • Maske takmanızı, • Yanınızda refakatçi getirmemenizi, • Banka kartınızı ve banka cihazınızı getirmenizi, • Bir tükenmez kalem getirmenizi, • Girişte ellerinizi dezenfekte etmenizi, • Fotoğraf makinesi için 8 Avro bozuk para getirmenizi, • Randevunuzdan 5 dakika önce gelmeniz, daha önce gelmemenizi, • Sosyal mesafe kurallarına uymak için görevlilerimizin yönlendirmelerine göre hareket etmenizi önemle rica ederiz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi – Cuma

09:00 – 13:00 / 14:00 – 17:00

Posta adresi
Sorbenlaan 16, 2610
Wilrijk Antwerpen E-posta
consulate.antwerp@mfa.gov.tr Telefon
+32 3 8207100

Nöbetçi / Acil Durum Telefonu
+32 487825966

Faks
+32 3 8300563

: Anvers Başkonsolosluğu
: Anvers Başkonsolosluğu

Görev Bölgesi :

Belçika’nın Flaman Bölgesi (Brabant Eyaleti hariç)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.